„Dyscyplina bez nakazów” u Biedronek

Jak – zamiast próśb o podejście i  nakazów o uwagę – przywołać całą grupę rozhasanych kilkulatków do siebie? Jak nie moralizować – a pokazać dzieciom znaczące wartości w życiu i uczyć ich dobrych nawyków?

Jak rozwijać i uczyć wiary w siebie bez podawania gotowych rozwiązań? Jak pokazać dobre sposoby radzenia sobie ze złością i żalem? Odpowiedzi na te pytania niesie ze sobą innowacja pedagogiczna „Showpedagogika – dyscyplina bez nakazów” realizowana w grupie Biedronek. Co, dlaczego i w jaki sposób bawią się przedszkolaki, drodzy Rodzice znajdziecie tutaj: ShowPedagogika-dyscyplina_bez_nakazów.pdf

Fotorelacje i filmy z realizacji w/w innowacji znajdują się na padlecie grupowym https://padlet.com/biedronkipp3/biedronki w zakładce „Showpedagogika-dyscyplina bez nakazów” , która będzie na bieżąco aktualizowana o nowe wiadomości.

Kontakt

Piła, ul. W. Pola 16, 64-920 Piła

  •  (67) 212 02 35

  •  przedszkole03pila@gmail.com

Search