BIEDRONKI PROGRAMUJĄ Z CAŁĄ POLSKĄ – CZ.3

Biedronki każdego dnia, przez dwa tygodnie realizowały jedną zabawę proponowaną w wyzwaniu #CałaPolskaProgramuje.

Jedne z zadań nie stanowiły dla dzieci żadnej trudności, niektóre wymagały dłuższego tłumaczenia i poświęcenia więcej czasu. Jednakże dzieci bawiły się przednio realizując każdą zabawę, a najbardziej przypadła im do gustu zabawa "Gesty, symbole, bloczki..." gdzie było dużo śmiechu (zabawa była powtarzana kilkukrotnie), były bardzo zaskoczone w zabawie "Bezpieczni w sieci" czy widać było poczucie sprawstwa i dumy w zabawie "Kubeczki od A do Z" oraz innych zabawach gdzie krok po kroku wpadały na pomysły i rozwiązania prowadzące do osiągnięcia zamierzonego celu. Dzięki zabawom z kodowaniem uczyły się logicznego myślenia, podejmowania decyzji, rozwiązywania postawionych przed nimi zadań i  pracy w zespołach.

Niezmiernie nam miło poinformować, iż uzyskaliśmy certyfikat uznania i uczestnictwa w Europejskim Tygodniu Kodowania Codeweek 😊

Zapraszamy do obejrzenia pełnej relacji z realizacji wszystkich zabaw w ramach wyzwania #CałaPolskaProgramuje  oraz wydarzenia CodeWeek  tutaj: BIEDRONKI_PROGRAMUJĄ_Z_CAŁĄ_POLSKĄ_CZ1_i_2_.pdf

Kontakt

Piła, ul. W. Pola 16, 64-920 Piła

  •  (67) 212 02 35

  •  przedszkole03pila@gmail.com

Search