Zaproszenie dla rodziców i uczniów – Rozświetlamy Jesień – Darmowe oświetlenie dla rowerzystów – Bezpieczna Piła

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w akcji „Rozświetlamy Jesień”, która ma na celu propagowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Wydarzenie odbędzie się 10 października (sobota) od godziny 16:00 do 18:00 na Placu Staszica. Każdy uczestnik, który przyjedzie rowerem lub innym alternatywnym środkiem komunikacji (np. hulajnogą) otrzyma darmowe oświetlenie pojazdu. Chcemy, aby zwłaszcza dzieci i młodzież byli widoczni na drogach, a co za tym idzie – bezpieczni. Na miejscu będą czekać liczne atrakcje i gadżety. Zapraszamy!

TERMIN: 10 października (sobota)

GODZINA: 16:00-18:00

MIEJSCE: Plac Staszica – koło Urzędu Miasta

Organizatorem akcji jest Miasto Piła, a partnerami: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Pile, Komenda Powiatowa Policji w Pile, Centrum Handlowe VIVO Piła, RCK FE w Pile, MOSiR w Pile.

Plakat_informacyjny.pdf

Piła, ul. W. Pola 16, 64-920 Piła